Členové

Jsme
T-Crowd

O T-Crowdu

Jsme T-Crowd, partička nadšenců, které baví vše, co má integrovaný obvod a čas od času potřebuje připojit na nabíječku.

Fandíme novinkám, sledujeme každou keynote a konferenci a to nejzajímavější testujeme – protože nikdy není pozdě na to pořídit si nový telefon, chytrý náramek, stáhnout nejnovější firmware nebo zdigitalizovat celou domácnost 🙂

David Král

Miluji G Suite a práce je mi koníčkem. Ve firmě se starám o podporu a školení našich zákazníků. Díky #tcrowd mám možnost ozkoušet různé mobilní hračky, které pak mohu doporučovat dál. Baví mě nové technologie, čtení, psaní a běhám maratony.

Profil

David Podzimek

BIO: Jsem nadšencem do mobilních zařízení od roku 2002, kdy jsem začal užívat svůj první smartphone v podobě Nokie 7650, od té doby mi rukama prošla téměř všechna zajímavá zařízení. Pracuji jako account manager v IT firmě, která má rozsah od systémové integrace až po vývoj mobilní aplikací. Rád cestuji, jím, čtu, sleduji filmy a seriály. BEZ CEHO SE NEOBEJDU: iPhone, MacBook. Software, který je součástí téměř každodenního provozu: Evernote, Tweetbot, Overcast, Netflix, a komunikační aplikace Telegram.

Profil

Jozef Cmar

S mobilními telefony jsem se poprvé pořádně setkal vlastně náhodou, bylo to díky (dnes již legendárnímu) webu SEMania.cz, který se věnoval telefonům Sony Ericsson. Pak už byl jen krůček do externí redakce webu Mobilmania.cz a přišly první články v časopise Mobility. Před rokem jsem začal pracovat jako Ambassador společnosti Huawei, mobilní telefony jsou tedy neustále nedílnou součástí mého života.

www.HuaFan.cz

Profil

Marek Bačo

Jmenuju se Marek a jsem členem tcrowdu od jeho počátku, i proto, že právě teď pracuji v mediální agentuře. Mobilní a nové digitální technologie mě vlastně živí a asi i proto nejsem vyhraněným uživatelem uzavřeného systému. Spíše jsem switcher, takže mám období, kdy používám pouze Apple produkty a (i díky práci) pouze řešení Microsoftu.

www.digitalfreak.cz

Profil

Martin Bach

O mobilní technologie se zajímám od svého prvniho telefonu Ericsson R320s a postupně jsem měl všechny OS.Info jsem získával z xda developers,ce4you a smartmania. U té jsem zůstal a jsem moderátor na foru.Pracuji u firmy KOMWAG a.s. zabyvající se úklidem,v létě hlavně s cisternou a v zimě se sypačem.

Profil

Martin Vagner

Patřím mezi ty starší ,,účastníky" #TCROWD, přesto se snažím držet zuby nehty mobilních technologií. Baví mě to, minimálně stejně jako kolo, kolo a zase kolo. Miluju přírodu, cestování a tak nejvíc nejraději s mobilem fotím :).

martinvagner.cz/blog

Profil

Ondřej Peroutka

Markeťák a absolvent PEF, který si už ani nedovede představit život bez chytrých hraček. Samozřejmě mě baví také sociální sítě, aktivní jsem převážně na Twitteru a Instagramu. Dále se zajímám o ekonomiku, marketing, média a telekomunikace.

twitter.com/peroutka

Profil

Patrik Sláma

Když jsem se dostal na střední, rozšířili se mi možnosti a konečně jsem mohl za první vydělané peníze koupit svůj mobil. Nebyl první, ale asi ani poslední a už vůbec jsem netušil, kolik mi jich ještě projde rukama a doufám, že to číslo jen tak neskončí. Za prakticky deset let, jsem měl pouze dva "delší dobu" a to legendární první android HTC Dream alias G1 (tenkrát neměl ještě ani češtinu) a HTC Desire, každý asi rok. Před tím i potom, prakticky až do teď mám většinou zařízení na pár měsíců, někdy i jen týdnů. Vyzkoušel jsem snad všechny OS a proto umím zaujmout objektivní postoj. Rád se učím novým věcem, rád poradím a stejně tak si nechám poradit. Jako úspěch považuju svůj důrazný impulz pro sformování komunity kolem MIUI ROM a její začátky v překladech, kdy jsem třeba celý víkend nespal, aby to bylo hotové. Baví mě Marvel a DC, akvaristika, hudba, RPG a taky mé tři kočky, ta nejzlobivější je dvounohá :)

Profil

Pavel Ondra

Jsem nevidomy cestovatel, blogger, nadsenec do technologii a maser v jednom. Rad poznavam nove lidi a moje nejvetsi zaliby jsou knizky, sci-fi fantasy filmy, cestovani, dobre jidlo...

www.geekblind.cz

Profil

Petr Bělík

Je mi 26, ale pořád si rád hraji s kde jakou hračkou kámošící s mým iPhonem, na který nedám dopustit. Je mou kapesní kanceláří a hlavním fotoaparátem. Bloguji a Tweetuji nejen o technologiích kolem mě. Jsem marketér, kávomil a paleo jedlík. Ve volném čase se věnuji přítelkyni.

petrbelik.cz

Profil

Robert Mašinda

Jmenuji se Robert, kamarádi mi říkají zekon, jsem stavař, otec dvou děti a občasný cyklista. O mobilní hračky jsem se začal zajímat ještě v dobách NMT telefonů. Svůj první telefon a vlastní SIM jsem si pořídil v roce 1997. Byla to krásná Nokia 2110 a SIM Paegas. I když jsem vyzkoušel plno značek, Nokia byla jediná značka, která měla pro mě smysl... Symbian, Komunikátor... Příchodem Lumia 800 a WP7 jsem přesedlal na WP/W10M a tam nakonec i zůstal. Bez nich nežiju – seznam gadgetů a vychytávek, bez kterých se nedám ani ránu: Fitbit, Twitter, Instagram, Outlook, Spotify. Oblíbený operační systém: WP, W10M, iOS

Profil

Tomáš Lapčák

Fanoušek mobilních technologií už od minulého tisíciletí.

Profil

Vojtěch Tlustý

Nepochybně nejstarší t-crowďák s dlouholetým zájmem o mobilní technologie a chutí se stále učit.

Profil