Audio Technika M50 – uspokojení po všech stránkách

31. srpna 2017
V nadsázce byla hudba moje vášeň snad už od embrya 🙂
..táta si vždy rád pouštěl díky satelitu videoklipy vysílané na německých hudebních stanicích a pokud pustily jeho oblíbenou pecku, tak jako bývalý člen kapely popadl máminy jehlice na pletení a do rytmu bubnoval do gauče, já dělal to samé, ovšem né do rytmu, do gauče jsem bušil jako smyslu zbavený.. Svůj rytmus jsem si našel až v pozdějším věku a díky prvnímu walkmanu jsem si užíval své oblíbené skladby kdekoliv. Vždy jsem hledal co nejčistší nahrávku a také kvalitní sluchátka. S obojím byl dříve docela problém, ale doba jde díky bohu kupředu a máme tak skladby v kvalitě 320kbps a zatím jako poslední se mi do rukou dostaly na testování Audio Technika M50.
Krabice mě zprvu zaskočila svou velikostí, ale po rozbalení jsem ale vše pochopil. V obsahu krabice jsem našel 3 druhy kabelů 3,5mm jack s různou délkou, obal na samotná sluchátka a klasicky manuál.
Sluchátka mají necelých 300g, takže to žádný drobeček není, ale na hlavě sedí perfektně a při otáčení či kývání do rytmu drží na svém místě. Při prudkém pohybu ovšem spadnou, ale které náhlavní ne, že? 🙂 Každý kabel má oboustranný 3,5mm jack, avšak na jedné straně má speciální zarážky, které sednou do levého sluchátka jako připojení a není tak možné, aby se Vám jen tak odpojily. Pokud vlastníte výše zmíněné nahrávky ve 320kbps kvalitě, budete naprosto ohromeni jak čistě a pečlivě umí Audio Technika M50 rozeznít membrány a poté příjemně poškádlit Vaše zvukovody. Udávaný rozsah je 15Hz – 28kHz, takže se nemusíte bát, že by jste přišli o své oblíbené tóny. Zvuk je opravdu čistý, ale také velmi záleží na kvalitě přehrávané skladby či zvuku. Testoval jsem jak při klasickém nošení po městě, v MHD či třeba doma při úklidu, tak i ve studiu při skládání hudby a také při mixování z klasických vinylů.
Audio Technika M50 obstála ve všech mnou testovaných kategorií na výbornou a ihned po ukončení testu jsem se rozhodl pro její koupi.
produkt
PříslušenstvíT-CrowdT-Mobile
Sdílet
Patrik Sláma